o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją kreatywną, którą tworzy zespół młodych, inspirujących ludzi. Każdy ma swój wyjątkowy talent, a łączy nas optymizm, szczerość, odwaga i chęć tworzenia niezwykłych projektów.

Wyzwania motywują nas do działania oraz poszukiwania nowych rozwiązań Dzięki pasji jaką jest nasza praca angażujemy się w każdy projekt. Dlatego z nami możesz być o kilka kroków do przodu, realizować cele i wyznaczać trendy.

Co robimy?

Tworzymy kompleksowe projekty, które są narzędziami do realizacji twoich celów. Łączymy estetykę z efektywnością.

Budujemy interakcję z markami, tak aby była intuicyjna, niezapomniana i skuteczna. Projektujemy User Experience.

Zespół

Tomek Chołast

CEO

&
Entuzjasta
nowych technologii

Charakteryzuje go nieustająca miłość do nowych technologii i możliwości jakie dają. Bezustannie poszukuje nowszych, lepszych, tańszych rozwiązań, a gdy ich nie znajduje, stara się tworzyć je sam, jeśli nie w rzeczywistości, to przynajmniej w wyobraźni.

Michał Palma

partner zarządzający

&
Always
on the road

Ma zaawansowane umiejętności dostrzegania potencjału w otaczającym go świecie i Internecie. Twierdzi, że wiek też już ma zaawansowany. Inspiruje go ciągły kontakt z nowymi ludźmi.

Agnieszka

Dyrektor Kreatywny

&
Superbohater
z komiksu

Lubi Gwiezdne wojny, ale chętnie odkurzyłaby zalegający gwiezdny pył. Za to nie przeszkadza jej nadgryzione jabłko i nadmiar pomysłów, które realizuje z siłą superbohatera!

Paweł

pr manager

&
TYPOwy
człowiek

Lubi książki, nie tylko czytać, ale i projektować. Żadnej jeszcze nie napisał. W internecie i poza nim poluje na projekty z których może się czegoś nauczyć, a nie tylko powiedzieć “O! Ładne”.

Małgosia

accounting and finances

&
Zachwyca
ją świat

Każde zadanie wykonuje z pasją i wizją efektu końcowego, dlatego zawsze znajduje rozwiązanie bez względu na trudności. Mówi, że “wystarczy sobie pozwolić na wolny umysł”. Najbardziej zachwyca ją boskość świata.

Nasze wartości

Zaangażowanie i partnerstwo

Najlepsze projekty powstają dzięki współpracy, dlatego Klient jest dla nas Partnerem. Rozmawiamy, słuchamy, odpowiadamy na potrzeby. Stawiamy na szczerą i prostą komunikację.

Wierzymy, że transparentność naszych działań pozwoli na zbudowanie zaufania. To klucz do sukcesu. Dlatego zawsze pracujemy na 100%! Tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu jesteśmy w stanie inspirować.