Poprzedni wpis

Brand24

Następny wpis

ZMIENIAMY SIĘ.

BY ZASKAKIWAĆ. BY INSPIROWAĆ.

Rewolucja

Impulsem do przeprowadzenia zmian, było rozszerzenie zakresu usług, jakie oferujemy swoim Klientom. Oczekują oni bowiem, kompleksowej obsługi zarówno na płaszczyźnie strategii, kreacji jak i technologii. Robimy więc dwa kroki na przód, by być krok przed innymi. Przekraczamy granice, by móc zapewnić naszym Klientom rozwiązania dla nich najlepsze. Niemożliwe? W sam raz dla nas.

Strategia

Zbudowaliśmy nowe Joy w oparciu o solidne podstawy jakimi jest strategia. To dzięki takiemu działaniu mamy pewność, że to co tworzymy sprawdzi się doskonale. Mamy wspaniały plan.

Aby tworzyć rzeczy wielkie, musisz chcieć. Musisz być zainspirowany.
Be inspired

Nowy znak

Po kilku dniach pracy, kilkunastu kubkach kawy i kilkudziesięciu szkicach najróżniejszych wersji, dotarliśmy do miejsca, którego szukaliśmy od początku. Miejsca gdzie jest radość i zabawa. Gdzie nie ma miejsca na rutynę. Poznaj nowe logo Joy.

Brandon Grotesque

Wybór kroju był dla nas jednym z najważniejszych momentów. Do typografii zawsze czuliśmy miętę. Padło na Brandon Grotesque, który idealnie odpowiada naszym wymaganiom. Jest solidny, geometryczny, mocny, a przy tym, dzięki jego budowie ciepły, sympatyczny, zabawny.

Zupełnie nowa identyfikacja

Strona internetowa